هاست CPanel

امکانات هاست سی پنل

هاست سی پنل و امکانات آن

هاست سی پنل چیست ؟هاست سی‌پنل (CPanel) یکی از محبوب‌ترین پنل‌های مدیریت وب هاست است که توسط اکثر ارائه‌دهندگان خدمات وب هاست ارائه می‌شود. هاست CPanel به شما امکان می‌دهد تا به صورت گرافیکی و با استفاده از رابط کاربری آسان، وبسایت‌ها، پست الکترونیکی، بانک‌های اطلاعاتی، دامنه‌ها و سایر تنظیمات مربوط به هاست خود را مدیریت کنید.

انتشار وب سایت

اجازه دهید مشتریان خود از محبوب‌ترین سازندگان وب سایت استفاده کنند تا بتوانند وب سایت خود را راه‌اندازی کنند یا منابع لازم برای ساخت و نظارت بر وبسایت خود را از ابتدا به آنها ارائه دهید.

ایجاد ایمیل و تقویم در سی پنل

برای مشتریان خود این امکان را فراهم کنید تا با استفاده از قابلیت‌های قوی ایمیل و تقویم که در cPanel وجود دارد، ارتباط خود را حفظ کنند. همچنین با استفاده از نرم‌افزار، شما می‌توانید حساب‌های ایمیل جدید را راه‌اندازی کنید و تقویم‌های مشترک را ایجاد کنید.

هاست CPanel

پشتیبان گیری، انتقال و مدیریت فایل ها در سی پنل

به صورت امن، فایل‌های وب را از داخل رابط کاربری cPanel پشتیبان‌گیری و انتقال دهید یا به مشتریانتان اجازه دهید از کنترل‌های FTP استفاده کنند.

 

مدیریت دامنه در سی پنل

به صاحبان سایت‌های خود امکان مدیریت شبکه‌ی دامنه‌هایشان را ارائه دهید. افزودن یا حذف زیردامنه‌ها، مدیریت مناطق DNS و هدایت بازدیدکنندگان از جمله این امکانات هستند.

راه اندازی پایگاه داده در سی پنل

امکان طراحی پایگاه داده‌های سفارشی را با استفاده از MySQL Wizard، phpMyAdmin و ابزارهای متنوع دیگر به مشتریان ارائه دهید.

4.2/5 - (25 امتیاز)